Współpraca

Kim jesteśmy?

Portal PolskieBoiska.pl powstał z myślą o stworzeniu multimedialnej bazy boisk piłkarskich. Jesteśmy ludźmi, którzy nie przejdą obojętnie obok żadnego boiska czy stadionu - nie ma znaczenia czy pięknego zbudowanego z okazji EURO 2012 czy trochę ubogiego i zniszczonego bardziej przypominającego łąkę z metalowymi bramkami boiska C-klasowego.

Co robimy?

Plany mamy bardzo ambitne - chcemy docelowo skatalogować wszystkie polskie boiska (te potocznie zwane pełnowymiarowymi). Chcemy działać krok po kroku. Z różnych względów naszym punktem startowym będzie Małopolska. Mamy zamiar odwiedzać miasta, miasteczka i wsie z aparatem fotograficznym i kamerą i w ten sposób budować multimedialną bazę polskich boisk.

Pracuj razem z nami!

Głównie ze względów logistycznych trudno nam szybko ogarnąć terytorialnie cały nasz kraj. Jeśli ktoś z Was podziela naszą pasję to zachęcamy do współpracy z nami. Szukamy głównie fotografów, którzy będą mogli wykonać zdjęcia stadionów i boisk w swojej okolicy.

Twoje boisko

Liczymy, że nasz portal stanie się również narzędziem promującym kluby sportowe. Chcemy być obecni w mediach społecznościowych, dużo mówić i pisać o polskich boiskach, a prezentacja w formie multimedialnej (video, foto) może być świetną promocją dla klubu czy nawet całej miejscowości.
Jeśli chcecie "pochwalić" się stadionem czy boiskiem w Waszej miejscowości albo przekazać nam ciekawą historię z tym związaną czekamy na kontakt z Waszej strony!

Jak można nam pomóc ?

Bardzo zależy nam na promocji naszego portalu. Jeśli chcesz nam pomóc wstaw jeden z poniższych bannerów na swoją stronę i prześlij swój - odwdzięczymy się tym samym!

Banner 120x60

Banner 248x96

Banner 300x250

Banner 468x60